Bu sitede verilen bilgiler yalnızca genel tavsiye niteliğindedir. Asla uzman doktor veya psikiyatrist tavsiyesinin yerine geçmez. Teşhis ve tedavi yapılmaz.

HAKKIMIZDA

Internet sitemiz, Seda Diker tarafından 2015 yılında yenilenerek kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır. Seda Diker Atölyesi’nde, ilişki problemlerini çözmeye çalışmak, hayata dair  değiştirmekte zorlandığımız olumsuz inanç kalıplarından kurtulmak ve bir çok kişinin yaşadığı özel hayata dair sorunlar üzerine eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Seda Diker Atölyesi’nde kullanıcılarımız, belirli bir abonelik ücreti karşılığında Seda Diker’den özel makaleler okuyabilecek, kullanıcılara özel videolar izleyebilecek, Seda Diker’in kitaplarına online olarak ulaşabilabilecek, diğer yazarlarımızın yazılarını okuyabilecek ve Seda Diker ile online olarak iletişime geçerek kendisinden danışmanlık hizmeti alabileceklerdir.

Ancak internet sitemizde herhangi bir tıbbi teşhis konulmaz, ilaç tavsiyesinde bulunulmaz, Psikoloji ve Psikiyatri ile Ruhsal Terapi alanına ilişkin hiçbir hizmet verilmez. Seda Diker Atölyesi’nde almış olduğunuz tüm hizmetler yalnızca genel tavsiye niteliğindedir ; kesinlikle tıbbi tedavi veya terapi niteliği taşımamaktadır. Kesinlikle ilaç, bitki, fiziksel egzersiz önerilmemektedir. Burada danışmanlık hizmeti aldığınız süre boyunca size; herhangi bir tıbibi tedaviye başlamanız, devam eden tıbbi tedavinizi bırakmanız ya da tedavinizin içeriğini değiştirmeniz yönünde telkinde bulunulmamaktadır. Danışmanlık hizmeti aldığınız süre zarfında herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız halinde, derhal doktorunuza başvurmanızı öneriyoruz.